Raw Steel Clan - Warframe Türkiye
Atla

RAW STEEL CLAN

RAW STEEL klanı 2013 senesinde Warframe oyunu içerisinde kurulmuştur. 2017 yılında resmi Warframe Youtube içerik üreticisi ve partneri seçilmiştir. Ayrıca 2014 yılında oyunda yeni veya raw steel ailesine katılmak isteyen fakat tüm şartları karşılamayan oyuncuları tanımak, birlikte oynamalarını sağlamak ve yardımcı olmak için RAW STEEL ACADEMY klanı kurulmuştur. 2017 yılında akademi klan kapasite ve aktivitesini yükseltmiştir. Ortalamada 250 aktif oyuncusu olan alt klanda aktivite oyuncuların üst klana katılması için önemldir. 2018 Ekim ayında ise Fırtına klan katagorisinde en iyi DOJO tasarım yarışmasında 1. olmuş ve yıldız haritasına ismini yazdırmıştır.


Kapalı betadan bu yana oynayan deneyimli oyuncularla Dark Sector Solar Rail savaşlarında (klan savaşları) Türkiye’ nin en iyi warframe klanı oldu daha sonra ORION ittifakına girdi. Warframe en güçlü türk klanı olmak kolay olmadı ama biz uzay ninjaları vazgeçmedik. 2017 sonlarında Klan savaşları ile güncellemenin gelmemesi üzerine Academy üyeleri ile daha verimli iletişim için SPARK (kıvılcım)ittifakını Kurduk.
Unutmayın küçük bir yıldızın kıvılcımı, ovaları tutuşturabilir.

İTTİFAK BAŞVURUSU

Hakkımızda

      Klan adı japonların kılıç yapında kullandığı Tama Hagene yani mücevher çelik isminden gelmektedir. Savaşçının yolu olan Bushido felsefesinde olduğu gibi "Ölüm ve yaşam sonuç olarak tesadüfîdir. Önemli olan doğru şeyleri yapmak ve manevi değerleri korumaktır."
      Bu felsefeden yola çıkarak hiçbir zaman yeterince güçlü bir savaşçı olunamadığını göstermek için RAW STEEL işlenmemiş çelik klan adı olarak seçildi. Logomuzda kartal klanın gücünü temsil eder. Kartal yırtıcı kuşlar arasında en güçlüsüdür.
      Logodaki altın renk, çeliği işleyen sarı siyah zırhlı bir klan üyesinin çelik üzerindeki yansımasıdır. Klan renkleri siyah,sarı ve mordur. Siyah - asalet, güç ve tutukuyu, Sarı - neşe, zeka ve enerjiyi, Mor - asalet,lüks ve itibarı ifade eder

Belirli bir süre için DISCORD kullanıyoruz.

<